Beastars Netflix Üzerinden Ne Zaman İzlenilebilecek?

2019’un son çeyreğine damgasını vuran Beastars, Netflix üzerinden sevenleri ile buluşacak. Bakalım Japonya dışındaki ülkelerde ne zaman izlenilebilecek?

Netflix, resmi Twitter hesabından duyurduğu üzere Beastars, 13 Mart’tan sonra Japonya dışında da Netflix üzerinden izlenebilecek.

“Tüylü cinayet gizemi romantizmi Beastars nihayet 13 Mart’ta geliyor! Arkadaşının cinayetini çözmeye ve daha zoru cüce tavşan Haru’ya karşı olan duygularını anlamaya çalıştığı macerasında endişeli kurt çocuk Legosi’ye katılın!”

İlk sezonu 8 Ekim 2019‘da yayınlanmış olan Beastars, ikinci sezon onayını da almıştı.

Beastars’ın konusu ise şu şekilde:

Hayvanların uygarca yaşadığı bir dünyada, etçiller ve otçullar arasında huzursuz bir gerilim vardır. Cherryton Akademisinde bu huzursuzluk faaliyete geçmiştir ve Drama Kulübü’nünün bir üyesi olan otçul alpaka Tem’in, bir gece kimliği bilinmeyen bir etçil hayvan tarafından vahşice öldürülmesi ile sonuçlanmıştır.

Tem’in arkadaşlarından biri olan ve onunla aynı kulüpte olan kurt Legoshi, oldukça nazik bir etçildir. Kendi türünün aksine, sineği bile incitmek istemeyen Legoshi, maalesef diğer hayvanlar tarafından nefret edilen ve korkulan biridir. Artık bu yaşamına alışmış olan Legoshi, her durumda kendisini küçük gösterecek hareketler yapmakta, bir kurt gibi yaşamamaktadır.

Ancak bir gün tavşan Haru ile karşılaşan Legoshi’nin hayatı tamamiyle değişecektir.

Shinichi Matsumi (Porco Rosso yardımcı yönetmeni, Rurouni Kenshin bölüm yönetmeni) tarafından yönetilen anime, 3B bilgisayar animasyonları üzerinde gelişmiş animasyon şirketi “Stüdyo Orange” tarafından yapılmıştır. Nanami Higuchi (Little Witch Academia ile de bilinir) tarafından senaryosu yazılırken, karakterler Nao Ootsu (Youjo Senki’deki silah tasarımlarının sahibi) tarafından tasarlanmıştır. Eiji Inomoto (KanColle, Ghost in the Shell Arise ile de bilinir) baş bilgisayar animasyonu yönetmeni olurken, müzikleri Satoru Kousaki (Oreimo, Monogatari gibi serilerle de bilinir) yapmıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kimler Neler Demiş?

avatar