Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore Hafif Romanı Anime Oluyor!

Sıradan birinin, üçkağıtçı bir küçük esnafa dönüşmesinin enteresan hikayesi: Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore!

Comiket 97 etkinliğinde Kennoji’nin Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore (Üçkağıtçı Eczacının Yavaş Hayatı: Alternatif Dünyaya Açılmış Bir Eczane) isimli hafif roman serisinin anime adaptasyonu olacağı doğrulandı. Animenin ise 2020 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Hafif roman olarak yazılan bu hikâyede, sıradan bir kurumsal çalışanın, merdiven altı üretim yapan üçkağıtçı bir küçük esnafa dönüşmesinin enteresan öyküsü anlatılmakta. Tam konu ise şu şekilde:

Bir gün, kurumsal bir köle olarak çalışan Reiji, aniden başka bir dünyaya ışınlandı! Bu dünyaya ışınlandığında yeni bir yetenek kazandığını da fark etti: ilaç yapabilme yeteneği! Reiji, yeteneklerini para kazandıran iksirler yaparak değerlendirdi ve bu iksirlerden kazandığı para ile de bir eczane açmaya karar verdi. Bir elf nişan almakta zorluk mu çekiyor? Hadi ona göz damlası verelim! Bir ejderha istemsizce nefesi ile ateş mi saçıyor? Hiç korkma, senin için öksürük şurubumuz var! Reiji’nin bir köyde eczacı olduğu yavaş ancak eğlence dolu hayatı henüz başlıyor!

Kennoji bu orijinal hikâyesini 2016 yılında “Shoosetsu-ka ni Narou”(“Hadi Roman Yazarı Olalım”) sitesinde yayınlamaya başlamıştı. Daha sonra hikâyesi Matsuuni‘nin çizimleri ile baskıya alındı. 2018 yılına gelindiğinde ise hikâye Eri Haruno ve onun çizimleri sayesinde manga serisi hâline getirildi.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Konuya yapılan yorum sayısı
1 Yorumlara verilmiş cevap sayısı
0 Takipçi sayısı
 
En çok tepki çeken yorumlar
En yeni yorumlar
2 Yorum yazarları sayısı
animeseyirAhmet Son yorum yazarları
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Neden üçkağıtçı dedin ?🤔 Adam kendi emeğiyle para kazanıyor 😁
Bilgilendirme için teşekkürler 💝