İblis Avcıları Durdurulamıyor: Kimetsu no Yaiba Tüm Ödülleri Topladı!

Bir dergi, 2019 yılının en iyi karakterlerini seçti. Ödülleri Kimetsu no Yaiba karakterleri topladı! Bu yıllardır yapılan “Animedia Karakter Ödülleri“nde ilk defa görülen bir şey!

Animedia dergisi her sene yaptığı üzere bu senenin başında da geçtiğimiz senenin en sevilen karakterlerini okuyucuların oyları ile belirledi. 2019 yılının en çok sevilen karakterlerinde ise Kimetsu no Yaiba tam 11 kategoride 7 karakteri ile ödülleri kaptı. Bu yıllardır yapılan “Animedia Karakter Ödülleri“nde ilk defa görülen bir şey olarak tarihe geçti.

Serinin ana karakteri olan Tanjirou Kamado En Değerli Karakter” olarak görülürken ve “Zeki” ve “Cesur” kategorilerinde ödül alırken, diğer karakterlerin aldığı ödüller ise şu şekilde:

  • Giyuu Tomioka: “Güçlü”, “Havalı” ve “Gizemli”
  • Kyoojurou Rengoku: “Ateşli”
  • Nezuko Kamado: “Sevimli”
  • Shinobu Kocho: “Güzel”
  • Mitsuri Kanroji: “Seksi”
  • Zenitsu Agatsuma: “Tatlı ve yaramaz”

Tanjirou‘nun ses sanatçısı olan Natsuki Hanae‘e de, Kimetsu no Yaiba‘nın rekorlar kıran bu performansının altında serinin sahip olduğu bir çok karizmatik karakterin yattığını söyleyerek bu ödülleri yorumladı. Nezuko gibi birinin “Sevimli” olarak tanımlanmasının çok anlamlı olduğunu belirten Hanae’ye Tanjirou’nun “En Değerli Karakter” olmasının altında yatan düşünceleri soruldu. Hanae ise kendisine yöneltilen bu soruya “Her şey olabilir, ama sadece bir tane bir şey söyleyebileceksem eğer, sanırım 19’uncu bölümü seçerdim.” diye yanıtladı. Gelecekte ise Tanjirou’yu “kibar” ve “gayretli” kategorilerinde de ödül kazandığını görmeyi beklediğini ayrıca Bu yıllardır yapılan “Animedia Karakter Ödülleri“nde ilk defa görülen bir şey dile getiriyor.

Kimetsu no Yaiba dışında, Animedia Karakter Ödülleri’nde ödül alan diğer anime karakterlerine gelecek olursak eğer; “Akıllı” ödülünü alan Conan Edogawa (Dedektif Conan) ve “Yeni Gelen” ödülünü kazanan Raki Kiseki (Aikatsu on Parade!) oldu.

Kaynak
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kimler Neler Demiş?

avatar