İki Genç Kızın Dostluğunun Aşka Dönüşümü: Adachi to Shimamura Animesinin Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Birbirinden hiç ayrılmayan iki arkadaşın aşka dönüşen sevgi dolu hikâyesinin anlatıldığı Adachi to Shimamura animesinden yeni haberler gelmekte!

Hitoma Iruma‘nın Adachi to Shimamura (Adachi ve Shimamura) isimli shoujo ai romanından uyarlama olan televizyon animesinin ilk tanıtım videosunu yayınladı. Bu sayede animenin kadrosu ile ilgili daha fazla seslendirmen ve personel ismi de yayınlanmış oldu.

Yeni yayınlanan isimlere göre;

  • Manami Numakura – Hino
  • Reina Ueda – Nagafuji
  • Iori Saeki – Yashiro Chikama

rollerinde yer almakta.

Ayrıca kadroda Yu-Gi-Oh! Zexal ve Dagashi Kashi 2‘den bildiğimiz yönetmen Satoshi Kuwabara, 2019’un en çok satan mangalarından biri olan Gotoubun no Hanayome‘nin senaristi olan Keiichirou Oochi ve Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu animesinden bildiğimiz karakter tasarımcı Shizue Kaneko yer almaktalar. Anime, 2020’de TBS kanalında yayınlanacak.

Animenin konusu ise açıklanana göre şu şekilde:

 Liseye giden iki genç kız olan Adachi ve Shimamura ayrılmaz dostlardır. Masa tenisi oynamaktan, favori TV programları hakkında laflamaktan veya hiçbir şey yapmadan rahatlamaya kadar her şeyi birlikte yapmaktalar, günlerini paylaşmaktan mutlu olmaktadırlar. Ancak bir noktada Adachi’nin arkadaşlığı romantik bir çekiciliğe dönüşmeye başlar. Böylece bu iki kızın ilişkileri her geçen gün daha farklı bir noktaya doğru ilerler.

Iruma 2013 yılında Adachi to Shimamura romanını Dengeki Bunko Dergisi‘nde Non‘ın çizimleri eşliğinde yayınlamaya başladı. 2016 ve 2017 yılları arasında bu roman Mani tarafından 3 ciltlik bir manga adaptasyonuna sahip oldu. 2019‘un mayıs ayına gelindiğinde ise Moke Yuzuhara aynı romanı tekrardan kaleme alıp yeni bir manga hâline uyarladı. Adachi to Shimamura‘nın son manga uyarlaması ise hâlen Aylık Dengeki Daioh Çizgi Roman Dergisi‘nde yayınlanmakta.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kimler Neler Demiş?

avatar