Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen Devam Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

2019’u kasıp kavuran anime Kimetsu no Yaiba’nın devam filmi Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-hen‘in çıkış tarihi belli oldu! Ayrıntılar haberimizde!

Kimetsu no Yaiba‘nın devam filmi hakkında yapılan canlı yayında filmin fragmanı, yeni bir görseli, kadrosu ve filmin çıkış tarihi yayınlandı! Serinin devam filmi Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen (İblis Avcısı: Sonsuzluk Treni) 16 Ekim 2020 tarihinde Japonya’da vizyona girecek! Yeni gelen fragman ise şu şekilde:

Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen filminin konusu ise şu şekilde: 
“İblis Avcısı Birliği Liderlerinin bakımı altındayken Tanjirou, Zenitsu, Inosuke ve Nezuko iyileşmişlerdir. Ayrıca yeni ve güçlü bir teknik de öğrenmişlerdir: Tam Konsantrasyon!
 
Ekibimizin bu yeni güce ve yeteneklere, onları iblislerin hayallerine götürecek olan Sonsuzluk Treni’nde yani bir sonraki iblis avlama görevlerinde ihtiyaçları olacak!”

Film, manganın 7. ve 8. ciltlerin arasında geçen “Mugen Ressha-hen” hikâyesinin tamamını işleyecek.

Kimetsu no Yaiba animesinin yönetmeni Haruo Sotozaki ve karakter tasarımcısı Akira Matsushima film için geri dönecek. Müzikleri ise Yuki Kajiura ve Go Shiina yine birlikte yapacaklar. Tüm karakterleri yine aynı kişiler seslendirecek.

Kimetsu no Yaiba, Haftalık Shounen Jump’ta bir seri hâline getirilmeden önce Kagarigari isimli tek bölümlük prototipi 70. Jump Hazineleri Yeni Gelen Manga Ödülleri’nde adından bahsettirmişti. Daha sonrasında Şubat 2016’da Shueisha’nın Haftalık Shounen Jump dergisinde bir manga serisi hâline getirildi. 19. Cildi 4 Şubat 2020’de yayınlanan Kimetsu no Yaiba, 20. Cildini 13 Mayıs 2020’de yayınlamayı planlıyor.

Anime, 2019 Newtype Anime Ödülleri‘nde en iyi televizyon şovu seçildi ve 2020 Tokyo Anime Ödülleri‘nin televizyon kategorisinde “Yılın Animasyonu Ödülü”nü kazandı.

Rem ve teşekkürler mesajı
+1
1
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kimler Neler Demiş?

avatar