Sword Art Online: Alicization – War of Underworld 2 COVID-19 Nedeniyle Ertelendi!

Hayranları tarafından merakla beklenen yeni Sword Art Online: Alicization animesi de COVID-19 nedeniyle ertelenen animeler kervanına katıldı!

Resmi Sword Art Online: Alicization sitesi, 25 Nisan’da yayınlanacak olan Sword Art Online: Alicization – War of Underworld 2 animesinin COVID-19’un Japonya’da yayılmaya başlaması nedeniyle Temmuz 2020‘ye ertelendiğini açıkladı.

Sword Art Online: Alicization serisinin final sezonu olacak olan Sword Art Online: Alicization – War of Underworld 2’nin Crunchyroll, Hulu vb. yayın servislerinde de yayınlanmayacağı onaylandı.

Sword Art Online: Alicization – War of Underworld 2’nin onaylanan müzikleri ise şu şekildeydi.

Açılış müziği:
ReoNa – ANIMA

Kapanış Müziği:
Eir Aoi – I will…

Sword Art Online: Alicization” animesi 2018 Ekim ayında yayınlanmaya başlamıştı. Bu hikâye, Reki Kawahara’nın orijinal romanı olan Sword Art Online’ın “Alicization” hikâyesini işlemektedir. Hikâyenin ikinci sezonu olan “Sword Art Online: Alicization – War of Underworld” ise 2019 kış sezonunda finalini yapmıştı.

Seri aslında 4 kısım hâlinde işlenmekte. İlk iki kısım 24 bölümlük “Sword Art Online: Alicization” animesinde işlenmişti. Üçüncü kısmı ise “Sword Art Online: Alicization – War of Underworld” animesinde işlendi. Son kısım ise temmuzda çıkacak olan devam animesinde işlenecek ve böylece “Alicization” hikâyesi son bulacak.

Tabii yeni yayınlanacak olan ve “Sword Art Online: Alicization – War of Underworld” sonrasını anlatacak olan animenin sonrasında, Sword Art Online anime serisine son verileceği gibi söylemler aslını yansıtmamakta. Keza Sword Art Online romanının hikâyesi Alicization bölümünden sonra da devam etmekte. “Son sezon” adı altında paylaşılan ve yeni gelen haberlere göre Temmuz 2020’de çıkacak olan bu anime sadece Alicization hikâyesini bitirmekte.

Sword Art Online serisini sırasıyla izlemek isterseniz aşağıdaki listeyi takip edip, animeyi @AnimeBulut üzerinden tamamen reklamsız ve ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz!

Rem ve teşekkürler mesajı
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Konuya yapılan yorum sayısı
0 Yorumlara verilmiş cevap sayısı
0 Takipçi sayısı
 
En çok tepki çeken yorumlar
En yeni yorumlar
1 Yorum yazarları sayısı
Killua Zoldyck Son yorum yazarları
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Killua Zoldyck
Ziyaretçi
Killua Zoldyck

Neden ? neden ertelendi bu ne cürret bizi iki ay daha bekletiyor it herifler ulan bu japonlar varya tam dayaklık!!!!!!!!

Tv tokyo sizi evirir çevirir ters severim!!!!!!! ayrıca animne seyir ekibine bizi bilgilendirdikleri için teşekkürler