Tite Kubo’nun Tek Bölümlük Mangası “Burn The Witch” Anime ve Manga Serisi Oluyor!

“Burn The Witch” isimli tek bölümlük manga, hem sonbaharda animeye uyarlanıyor hem de serileştirilmiş bir manga hâline geliyor!

Daha önceden bahsettiğimiz “Bleach’in 20. Yıldönümü ve Tite Kubo’nun Yeni Proje Sunumu” kapsamında yapılan canlı yayında Tite Kubo, tek bölümlük mangası olan “Burn the Witch”i manga serisi hâline getireceğini duyurdu. Ayrıca Burn the Witch’in sonbaharda çıkacak olan bir animesi de yapılacak!

Stüdyo Colorido ve Yamahitsuji takımı, animeyi birlikte yapacaklar. Animeyi Tatsurou Kawano (Psycho-Pass 2) yönetecek ve yardımcı yönetmen ise Yuuji Shimizu olacak. Chika Suzumura senaryoyu yazarken, Natsuki Yamada karakterleri tasarlayacak. Müzikleri ise Keiji Inai (DanMachi) yapacak.

Animeyi yapan ekibin geri kalanı ise şöyle:

  • Sanat Tasarımı: Stüdyo Colorido Sanat Departmanı
  • Sanat Yönetmeni: Kunihiko Inaba
  • Renk Tasarımı: Miho Tanaka
  • CGI Yönetmeni: Tsukasa Saitou
  • Resim Yönetmeni: Kasumi Toogou
  • Ses Yönetmeni: Keiichiro Miyoshi

Nina Spangle rolünü Asami Tano seslendirirken, Noel Niihashi rolünü Yuina Yamada seslendirecek.

Burn the Witch, Tite Kubo’nun ünlü manga evreni olan Bleach’in evreninde geçmekte. Shueisha manganın tek bölümü Temmuz 2018’de yayınlanmıştı.

Tek bölümllük hikâyenin konusu ise şöyle:

Noel Niihashi ve Nini Spangle Ters Londra’da Doğal Ejderha Yönetim Ajansında çalışan iki cadıdır. Ters Londra’da yaşayanlar, ejderhalar gibi doğaüstü yaratıkları görebilirler. Noel ve Nini ise bu yaratıkların ve insanların bir arada yaşaması için çaba göstermektelerdir ancak bazen de kötü yaratıkları yok etmek için görevlere gitmek gerekmektedir.

Rem ve teşekkürler mesajı
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kimler Neler Demiş?

avatar