Uzaki-chan wa Asobitai! Anime Oluyor!

Sevilen komedi manga serisi olan Uzaki-chan wa Asobitai! anime olacağının duyurusunu yaptı ve animeden ilk görseli yayınladı!

Japonya’nın sevilen komedi ve yaşamdan kesitler temalı animesi olan Uzaki-chan wa Asobitai! (Uzaki-chan Takılmak İstiyor!) haziran ayında anime olacağını duyurdu! Animeden ise ilk görsel yayınlandı!

Kazuya Miura (Kemono Michi: Rise Up) ENGI firması önderliğinde yönetmenliği üstlenecek. Takashi Aoshima (Yuru Yuri ve Himouto! Umaruchan) senaryoyu yazacak. Manabu Kurihara (Kemono Michi: Rise Up) ise karakterlerin tasarımını yapacak!

Açıklanan birkaç seslendirmen ise şu şekilde:

  • Hana Uzaki rolünde Naomi Oozara (Gabriel DropOut animesinden Satanichia)
  • Shinichi Sakurai rolünde Kenji Akabane (Sword Art Online animesinden Tetsuo)
  • Ami Asai rolünde Ayana Taketatsu (Gotoubun no Hanayome animesinden Nino)
  • Itsuhito Sakaki rolünde Tomoya Takagi (İlk seslendirmesi olacak)

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayacak bu eğlenceli animenin ise konusu şu şekilde:

Sakurai Shinichi’nin tek dileği biraz huzur ve dinginlik bulabilmektir. Ancak şamatacı ve zengin alt sınıfı Uzaki Hana’nın başka planları vardır! Uzaki’nin tek isteği Sakurai ile takılmak ve onunla alay etmektir! Uzaki’nin eğlenceli cazibesi ve şevkli ısrarları sonucunda belki de güzel bir ilişkinin tohumları atılmaya başlayacaktır!

Yaratıcısı Take, mangayı Niconico üzerinde Kasım 2017’de yazmaya başladı. Manga serisinin 4. cildi 7 Şubat 2020’de yayınlanacak. Manga 2018 yılında Da Vinci ve Niconico’nun Tsugi ni Kuru Manga Ödülleri‘nde ilk 20 manga arasında yer aldı.

Rem ve teşekkürler mesajı
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Kimler Neler Demiş?

avatar